Home

brändi varovaisuus optimismi ledecká světový pohár v usa Tarpeessa bitti Motelli

ESTER LEDECKÁ PROGRAM 2022 ▷ výsledky, live, TV přenosy

Ledecké se nepovedl úvodní závod Světového poháru, v obřím slalomu skončila  v prvním kole | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecké se nepovedl úvodní závod Světového poháru, v obřím slalomu skončila v prvním kole | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté -  iDNES.cz
Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté - iDNES.cz

Druhý triumf ve Světovém poháru. Ledecká ovládla superobří slalom ve Val  d'Isere - Deník.cz
Druhý triumf ve Světovém poháru. Ledecká ovládla superobří slalom ve Val d'Isere - Deník.cz

Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně |  iSport.cz
Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně | iSport.cz

Ledecká na nejlepší nestačila, v Lake Louise byla dvaadvacátá - iDNES.cz

SP v alpském lyžování 2021-2022: program, kalendář ⛷️ | BetArena.cz

Ledecká dojela na Světovém poháru v Lake Louise dvanáctá, na vítězku  ztratila přes dvě sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká dojela na Světovém poháru v Lake Louise dvanáctá, na vítězku ztratila přes dvě sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká zajela solidně, přesto přišla o vedení ve sjezdu | Týden.cz

Fantastická Ledecká! Česká lyžařka obsadila ve sjezdu Světového poháru v  Cortině d'Ampezzo třetí příčku - Sport.cz
Fantastická Ledecká! Česká lyžařka obsadila ve sjezdu Světového poháru v Cortině d'Ampezzo třetí příčku - Sport.cz

Znovu na stupních vítězů. Ledecká se v alpské kombinaci blýskla třetím  místem - Deník.cz
Znovu na stupních vítězů. Ledecká se v alpské kombinaci blýskla třetím místem - Deník.cz

Ledecká ve druhém tréninku na sjezd v Zauchensee nestačila jen na  Goggiaovou | ČeskéNoviny.cz
Ledecká ve druhém tréninku na sjezd v Zauchensee nestačila jen na Goggiaovou | ČeskéNoviny.cz

Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro  třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Matná premiéra. Ledecká vstoupila do Světového poháru 21. místem - iDNES.cz

Ledecká se v dalším sjezdu ve Val d'Isere podělila o sedmé místo,  nejrychlejší byla Goggiaová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká se v dalším sjezdu ve Val d'Isere podělila o sedmé místo, nejrychlejší byla Goggiaová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vynikající Ledecká. V Ga-Pa vyrovnala svůj druhý nejlepší výsledek v  super-G - Aktuálně.cz
Vynikající Ledecká. V Ga-Pa vyrovnala svůj druhý nejlepší výsledek v super-G - Aktuálně.cz

Ester Ledecká na ZOH 2022: Program snowboardu i lyžování a rozhovor - CNN  Prima NEWS
Ester Ledecká na ZOH 2022: Program snowboardu i lyžování a rozhovor - CNN Prima NEWS

Nejlepší výkon v olympijské sezoně. Mám docela radost, pronesla Ledecká -  Aktuálně.cz
Nejlepší výkon v olympijské sezoně. Mám docela radost, pronesla Ledecká - Aktuálně.cz

Ledecká byla ve sjezdu v Bansku dvacátá, vyhrála Shiffrinová. Závod  ovlivnily pády - Aktuálně.cz
Ledecká byla ve sjezdu v Bansku dvacátá, vyhrála Shiffrinová. Závod ovlivnily pády - Aktuálně.cz

Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová |  ČeskéNoviny.cz
Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová | ČeskéNoviny.cz

Ledecká dnes »» program závodů 2022 a ▶️ live stream | BetArena.cz

Ledecká vlétla na prkno. Ovládla kvalifikaci, v osmifinále ji čeká Němka

Ledecké před prvními závody uškodil tréninkový výpadek. ‚Bude lepší a  lepší,' věří trenér Bank | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecké před prvními závody uškodil tréninkový výpadek. ‚Bude lepší a lepší,' věří trenér Bank | iROZHLAS - spolehlivé zprávy